Hotel w Livigno – sprawdź całą ofertę

Wyjazd na narty do Livigno to nie tylko śmiganie po stoku na nartach, czy desce. Jadąc w to miejsce warto wybrać hotel, który będzie nas rozpieszczał. Sprawdźcie jak bogatą ofertę mają dla Państwa hotele w ofercie Ski Planet. 

Najlepsze hotele 

Bardzo duży wybór hoteli z różnorodną ofertą w atrakcyjnej cenie znajdą Państwo w ofercie Narty-wlochy.pl 

Ale przejdźmy do rzeczy, czyli jakie atrakcje czekają na nas w hotelach Livigno? 

  • Basen z ciepłą wodą, jacuzzi, sauna, zabiegi Kneipp, mroźna fontanna, łaźnia turecka, sala SPA tylko dla dwojga, calidarium,  różnego rodzaju prysznice, strefa relaks, wyspa piękna – te wszystkie udogodnienia znajdą Państwo w czterogwiazdkowym hotelu Hotel Lac Salin SPA & Mountain Resort

www.narty-wlochy.pl

www.narty-wlochy.pl

www.narty-wlochy.pl

  • Bogaty wybór pokoi – czterogwiazdkowy hotel Concordia oferuje szeroki wybór pokoi, typu: Superior, Standard, Junion Suite, czy fashion suites. W ostatnie pokoje charakteryzują się elegancją, stylem i przestronnością. Pokoje dostępne w ofercie są wyposażone w TV-SAT, radio oraz sejf. Pokoje typu Superior mają od 20 do 24 metrów kwadratowych. Posiadają łoże małżeńskie, a także rozkładany fotel, duży balkon na dolinę, łazienkę z wanną z prysznicem. Charakterystykę pozostałych pokoi znajdą Państwo tutaj.

www.narty-wlochy.pl

  • Miniklub z salą zabaw – czterogwiazdkowy Hotel Touring Livigno jest idealnie przystosowany dla rodzin z dziećmi. Tutaj najmłodsi mają do dyspozycji sale zabaw dla dzieci z dużą ilością atrakcji. Warto wspomnieć, że nawet w restauracji jest specjalny kącik dla dzieci.

www.narty-wlochy.pl

www.narty-wlochy.pl

  • Restauracja – w hotelu Touring Livigno mamy bardzo duży wybór wyszukanych dań w menu. Tutaj możemy również skosztować lokalnej pizzy, przygotowywanej na miejscu, a także na terenie hotelu działa cukiernia, w której można zamówić pyszne wypieki.

www.narty-wlochy.pl

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych hoteli w ofercie Ski Planet na www.narty-wlochy.pl

Skomentuj ten post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *